• Dinsdag
  • Dinsdag 14:00 - Dynamo
  • Yvonne

    Dinsdag 18:00 - Energy - Beginners Dinsdag 19:00 - Energy - Gevorderd Dinsdag 20:00 - Energy - Vergevorderden Dinsdag 21:00 - Energy - Mixed level
  • Kelian Cieslak

    Dinsdag 19:00 - Commit 040 (Strijp-S) - Beginners Dinsdag 20:00 - Commit 040 (Strijp-S) - Gevorderden
  • Dinsdag 19:00 - Power
  • Dinsdag 19:00 - Mainstage - All-Styles Dinsdag 21:00 - Gym - Popping
  • Edmerd Koffy

    Dinsdag 20:00 - Gym - Beginners
  • Woensdag
  • IMPATIENT

    Woensdag 19:30 - Basement
  • Woensdag 14:00 - Dynamo
  • Woensdag 13:30 - Dynamo - 7 t/m 10 jaar Woensdag 14:30 - Commit 040 (Strijp-S) - 7 t/m 10 jaar Woensdag 15:30 - Commit 040 (Strijp-S) - 10 t/m 14 jaar Woensdag 16:30 - Commit 040 (Strijp-S) - 10 t/m 14 jaar Woensdag 18:00 - Commit 040 (Strijp-S) - Challenge class 12+ Woensdag 19:30 - Commit 040 (Strijp-S) - Challenge class 12+
  • Woensdag 19:00 - Gym - Hiphop gevorderden Woensdag 20:00 - Gym - Afro Hiphop Woensdag 21:00 - Gym - Hiphop masters
  • Woensdag 18:00 - Commit 040 (Strijp-S) - Tricking Woensdag 19:00 - Mainstage - All-styles Woensdag 18:00 - Commit 040 (Strijp-S) - Freerunning
  • Donderdag
  • Raphael Klompers, Sanne van Gansewinkel

    Donderdag 18:30 - Dynamo - Les Donderdag 20:00 - Dynamo - Gevorderden + Les
  • Kreatim

    Donderdag 19:00 - Dynamo
  • Donderdag 14:00 - Dynamo
  • Jaïr Franken

    Donderdag 18:30 - Mainstage - Crew training
  • Donderdag 16:00 - Commit 040 (Strijp-S) - 7 tm 10 jaar Donderdag 17:00 - Commit 040 (Strijp-S) - 7 t/m 10 Donderdag 18:30 - Commit 040 (Strijp-S) - 10 t/m 14 Donderdag 19:30 - Commit 040 (Strijp-S) - 14+
  • Kelian Cieslak

    Donderdag 19:00 - Commit 040 (Strijp-S) - Beginners Donderdag 20:00 - Commit 040 (Strijp-S) - Gevorderden
  • Donderdag 20:00 - Mainstage - Experimental
  • Vrijdag
  • Raphael Klompers, Sanne van Gansewinkel

    Vrijdag 09:00 - Dynamo - Daytime boksen voor iedereen die in de avond geen tijd heeft om te boksen
  • Vrijdag 14:00 - Dynamo
  • Vrijdag 16:00 - Commit 040 (Strijp-S) - 7 t/m 10 jaar Vrijdag 17:00 - Commit 040 (Strijp-S) - 7 t/m 10 jaar Vrijdag 18:30 - Commit 040 (Strijp-S) - 10 t/m 14 jaar Vrijdag 19:30 - Commit 040 (Strijp-S) - 16+
  • Vrijdag 18:00 - Gym - Alle niveaus
  • Vrijdag 18:00 - Gym - Afro beginners Vrijdag 19:00 - Gym - Hiphop Collab Vrijdag 20:00 - Gym - Jazz Vrijdag 21:00 - Gym - Feminine
  • Vrijdag 19:00 - Gym - All-styles Vrijdag 18:00 - Commit 040 (Strijp-S) - Tricking
  • Zaterdag
  • Raphael Klompers, Sanne van Gansewinkel

    Zaterdag 10:00 - Dynamo - Boksen voor kinderen 8-12 jaar (Start 9 februari 2019) Zaterdag 11:00 - Dynamo - Co Boksen Ouders kunnen tegelijk met hun kinderen (vanaf 8 jaar) boksen in onze co-boksles (Start 9 februari) Zaterdag 12:00 - Dynamo - Vrije Training
  • DJ Yassco

    Zaterdag 12:00 - Room 7 - BPM Junior DJ Cursus
  • Zaterdag 10:00 - Commit 040 (Strijp-S) - 7 t/m 10 jaar Zaterdag 11:00 - Commit 040 (Strijp-S) - 7 t/m 10 jaar Zaterdag 12:00 - Commit 040 (Strijp-S) - 7 t/m 10 jaar Zaterdag 13:00 - Commit 040 (Strijp-S) - 10 t/m 14 jaar Zaterdag 15:00 - Commit 040 (Strijp-S) - open Training
  • Zaterdag 15:00 - Commit 040 (Strijp-S) - Freerunning
  • Al deze events zijn georganiseerd door een enthousiaste groep vrijwilligers die samenwerken met Dynamo.