• Maandag
  • Daan Dekkers

    Maandag 18:00 - Mainstage - Beginners Maandag 19:15 - Gym - Gevorderden
  • Maandag 16:00 - Commit 040 (Strijp-S) - 7 t/m 10 jaar Maandag 17:00 - Commit 040 (Strijp-S) - 7 t/m 10 jaar Maandag 18:30 - Commit 040 (Strijp-S) - 10 t/m 14 jaar Maandag 19:30 - Commit 040 (Strijp-S) - 14+
  • André “Drosha” Grekhov

    Maandag 20:00 - Gym - Vergevorderden
  • Maandag 19:00 - Power - Breakdance Maandag 21:00 - Mainstage - Vogue/Waacking
  • Shahin Damka

    Maandag 19:00 - Mainstage - beginners
  • Shahin Damka

    Maandag 20:00 - Mainstage - Beginners
  • Dinsdag
  • Yvonne

    Dinsdag 18:00 - Energy - Beginners Dinsdag 19:00 - Energy - Gevorderd Dinsdag 20:00 - Energy - Vergevorderden Dinsdag 21:00 - Energy - Mixed level
  • Kelian Cieslak

    Dinsdag 19:00 - Commit 040 (Strijp-S) - Beginners Dinsdag 20:00 - Commit 040 (Strijp-S) - Gevorderden
  • Dinsdag 19:00 - Power
  • Dinsdag 19:00 - Mainstage - All-Styles Dinsdag 21:00 - Gym - Popping
  • Edmerd Koffy

    Dinsdag 20:00 - Gym - Beginners
  • Woensdag
  • Woensdag 13:30 - Commit 040 (Strijp-S) - 7 t/m 10 jaar Woensdag 14:30 - Commit 040 (Strijp-S) - 7 t/m 10 jaar Woensdag 15:30 - Commit 040 (Strijp-S) - 10 t/m 14 jaar Woensdag 16:30 - Commit 040 (Strijp-S) - 10 t/m 14 jaar Woensdag 18:00 - Commit 040 (Strijp-S) - Challenge class 12+ Woensdag 19:30 - Commit 040 (Strijp-S) - Challenge class 12+
  • NAPZ Dance Studio

    Woensdag 19:00 - Gym - Hiphop gevorderden Woensdag 20:00 - Gym - Afro Hiphop Woensdag 21:00 - Gym - Hiphop masters
  • Woensdag 19:00 - Mainstage - All-styles Woensdag 18:00 - Commit 040 (Strijp-S) - Freerunning
  • Donderdag
  • Donderdag 16:00 - Commit 040 (Strijp-S) - 7 tm 10 jaar Donderdag 17:00 - Commit 040 (Strijp-S) - 7 t/m 10 jaar Donderdag 18:30 - Commit 040 (Strijp-S) - 10 t/m 14 jaar Donderdag 19:30 - Commit 040 (Strijp-S) - 14+
  • Kelian Cieslak

    Donderdag 19:00 - Commit 040 (Strijp-S) - Beginners Donderdag 20:00 - Commit 040 (Strijp-S) - Gevorderden
  • Donderdag 20:00 - Mainstage - Experimental
  • Vrijdag
  • Vrijdag 16:00 - Commit 040 (Strijp-S) - 7 t/m 10 jaar Vrijdag 17:00 - Commit 040 (Strijp-S) - 7 t/m 10 jaar Vrijdag 18:30 - Commit 040 (Strijp-S) - 10 t/m 14 jaar Vrijdag 19:30 - Commit 040 (Strijp-S) - 10 t/m 14 jaar
  • Vrijdag 18:00 - Gym - Alle niveaus
  • NAPZ Dance Studio

    Vrijdag 18:00 - Dynamo - HipHop Vrijdag 19:00 - Dynamo - Feminin Vrijdag 20:00 - Dynamo - Afro dance
  • Vrijdag 19:00 - Gym - All-styles
  • Zaterdag
  • Zaterdag 10:00 - Commit 040 (Strijp-S) - 7 t/m 10 jaar Zaterdag 11:00 - Commit 040 (Strijp-S) - 7 t/m 10 jaar Zaterdag 12:00 - Commit 040 (Strijp-S) - 10 t/m 14 jaar Zaterdag 13:00 - Commit 040 (Strijp-S) - 10 t/m 14 jaar Zaterdag 15:00 - Commit 040 (Strijp-S) - open Training
  • Zaterdag 15:00 - Commit 040 (Strijp-S) - Freerunning
  • Al deze events zijn georganiseerd door een enthousiaste groep vrijwilligers die samenwerken met Dynamo.